U bent hier

Wereldkaart met vlaggen

Door webshop op vr, 2022-03-18 11:41

Wereldkaarten, het blijft leuk om er naar te kijken. Onze cartografen hebben de afgelopen tijd gewerkt aan een serie kaarten met bijbehorende vlaggen. Uit deze serie wil ik graag deze wereldkaart uitlichten.

De kaart bevat niet teveel informatie en is daardoor heel duidelijk. De kleuren zijn helder maar niet te hard. De wereldkaart toont ook de vlaggen van alle landen en in een drietal inzets een legenda, de Zuidpool en een eenvoudige continentenkaart.

Schoolkaart wereld met vlaggen

Schoolkaart wereld met vlaggen

Detailkaartje boven en onder.

Schoolkaart wereld met vlaggen

 

De vlaggen zijn afgebeeld in de originele kleuren en formaten en op alfabet gerangschikt.

.Schoolkaart wereld met vlaggen

 

De wereldkaart met vlaggen als onderdeel van onze serie schoolkaarten.

Schoolkaarten wereld, Europa en Nederland

Deze kaart, evenals al onze andere kaarten kunnen wij op maat aanpassen. Binnen ons team hebben we ruim 30 jaar onderwijs ervaring en zodoende weten we precies aan welke voorwaarden een goede schoolkaart moet voldoen. De afgelopen 20 jaar hebben we dan ook al duizenden schoolkaarten verkocht. Ons team van grafische vormgevers weet uiteraard ook de kaarten die niet als schoolkaart op maat gemaakt worden perfect vorm te geven zodat deze aan uw wensen voldoen.

Voor meer infornmatie over maatwerk kunt u ons bellen 0204822060 of mailen >> info@kaartenenatlassen.nl

Onderstaand kunt u een detail stukje uit de wereldkaart met vlaggen downloaden.

BijlageGrootte
Afbeeldingspictogram Detail wereldkaart vlaggen1.55 MB